hamile korsesi

Hamile Korsesi: Anne Adayları İçin Tam Bir Rehber

mouse ile üzerine gelince

Hamilelik her kadın için muhteşem bir deneyimdir. Bir insanın anne olma süreci kişiye bambaşka duygular katar. Deneyimler yaşamasına vesile olur. 9 ay boyunca bir bebeği kadının kendi bedeninde taşıması başlı başına bir mucizedir.

Ama tüm güzel süreçlere rağmen hamilelik döneminin kendi içinde zorlu olduğu şeyler de yok değildir. Mide bulantısı, aşerme, düşük riski ilk anda söylenebilecek olan olgulardır. Bunun yanında kadının bedeninde bir kilo almaya bağlı olarak deformasyon ortaya çıkabilir. İşte tüm süreçte hamile olan kadın daha naif, daha kırılgan olabilir ki bu da son derece normaldir. Kendi vücudunda değişimi kabullenemeyen ya da farklı nedenlerden dolayı kimi anne adaylarının bu dönemde kullandığı ürünler arasında hamile korsesi yer alır.

Hamile iken korse giyilir mi sorusunun yanıtını vermeden önce bu ürünün ne olduğunu doğru bir biçimde ifade etmek gerekir.

Gebelik korsesi olarak da adlandırılan bu ürün bir tür korse çeşididir. Korse ise bilindiği gibi kişilerin göbek bölgesinde kullanılan onların göbek ve basen bölgelerinin daha kusursuz daha güzel görünmesine olanak veren özel olarak üretilen iç giyim ürünleri arasındadır.