Hamile Pantolonu

Hamile Pantolonu Modelleri ve Fiyatları

mouse ile üzerine gelince

Hamileliğin ilk 3 ayından sonra karın bölgesi daha çok şişmeye başlar ve daha önce giyilen pantolonlar vücudu rahatsız eder. Hamile pantolonu seçimlerinde özellikle bel kısımları daha esnek olan pantolonların tercih edilmesi daha uygun olur. Fermuarlı ve düğmeli pantolonların yerine esnek bantlı pantolonlar tercih edilmelidir. Aynı zamanda pantolon seçiminde, vücut ısısının hamilelik döneminde artacağını düşünürsek kumaş açısından da fazla terletmeyen kumaşlar seçilmelidir. Pamuk ve keten kumaşlar özellikle yaz aylarında vücudu daha ferah tutar.

LCW Hamile Pantolonu
LCW Skinny Hamile Pantolonu

Hamile giyim, hamilelik dönemlerinde de rahatlıktan ödün vermediği gibi giyim tarzınıza da uyum sağlamalıdır. Özellikle LCW mağazalarında satılan hamile kıyafetleri, güzel modelleri ile dikkat çekmektedir. Bu hamile kıyafet modelleri, tüm vücut tiplerine hitap etmekte ve farklı desenler, renkler ile tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlamaktadır.

Hamile pantolon seçimlerinde genellikle bel kısmı esnek olan pantolonlar tercih edilmelidir ki, bol kesim pantolonlar, bahçıvan pantolonlar, dar paça ve bol paça hamile pantolonları buna örnek olarak gösterilir. Hamile pantolonlar fiyat açısından da ekonomikdir. LCW hamile pantolon fiyatları 59.90 TLden başlayan fiyatlarla farklı desenlerde farklı kumaşlarda sunulmaktadır.

Aynı zamanda spor giyimi için hamile taytı, hamile eşofman altı gibi modeller sayesinde de hamilelik döneminde yapacağınız egzersizler sırasında kendinizi daha rahat hiss edersiniz ve bu durumdan bebeğiniz de zarar görmemiş olur. Hamile tay ve hamile eşofman altları ise 26.90 dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Fotoğraf galerisinde bulunan ürünleri şu linklere tıklayarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz:

LCW’ın özellikle ayaralanabilir hamile pantolonları, hamile kadınlara büyük kolaylık sağlar. Hamilelik sürecinde sıklıkla değişen kilo durumunu göz önünde bulundurursak,ayarlanabilir hamile pantolonu sayesinde şişen karın bölgenize oranla pantolonun bel kısmını ayaralayabilir, istedğiniz genişliğe getirebilirsiniz ve bu sayede, yeni bir pantolon almanıza gerek kalmaz.

mouse ile üzerine gelince
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara